DOLAR
21,0607
EURO
22,5861
ALTIN
1.318,07
BIST
5.114,97

En İyi Altcoin

En İyi Altcoin
29.12.2021 15:00
0
A+
A-

En İyi Altcoin

En iyi altcoin, son yıllarda adından söz ettiren kripto varlıklar dünyasında herkes kısa ya da uzun vadede yatırım yapacak coinler aramaktadır. Peki, binlercesi arasında yatırımı güvenilir bir coin nasıl seçilir. Geleceği olan coinler hangileridir diye arıyorsanız hep beraber coin dünyasında bir keşfe çıkalım.

En İyi Altcoinler Hangileridir?

Kripto varlıklar dünyası merkeziyetsiz varlıklar olmasından dolayı hemen hemen her dönem yatırımcısını tedirgin etmektedir. Ancak Bitcoin, Ethereum, Solana, Polkadot, Dogecoin gibi herkesin dikkatini çeken coinler kısa sürede yatırımcına iyi kazandırınca bol sıfırlı olup yatırımcısına iyi kazandıracak en iyi altcoin hangisi olur araştırmaları da hız kazandı.

Son zamanlarda kripto varlıklar borsasında adını epeyce duyduğunuz 4 önemli gelecek vaat eden coin ile araştırmalarımıza başlayacağız. Radio CACA (RACA), Zigcoin (ZIG), FLOKI, CEEK. En iyi altcoin incelemesinde bu 3 coin şu anda herkes tarafından incelenmektedir.

RADIO CACA (RACA)

Dünya genelinde müzik ve dijital sanat sektöründe hızlı bir şekilde adapte olunması beklenen RADIO CACA altcoin projesidir. Elon Musk annesi Maye Musk tarafından desteklenen bu alt coin projesi Reddit formunda farklı bir NFT pazarına açılan kapı olarak görülmektedir. RADIO CACA altcoin projesi kendi içerisinde 3 önemli projeye sahiptir. Aslında bir token olan RADIO CACA, Blockchain teknolojisini kullanmaktadır. Bu token standarı BEP-20 ve türü yardımcı program tokendir. Şu anda arz oranı 500.000.000.000.000.000 olmaktadır. Dünyaca ünlü MXC, PANCAKESWAP, COINW,ZT ve AOFEX borsalarında listelenmektedir. Bu tokeni aldıktan sonra Binance Chain Wallet, Metamask ve Trust Wallet gibi cüzdanlarda da saklanabilmektedir.

En iyi altcoin listesinde gelecek vaat eden bir coin olan RACA, şu anda alım seviyelerinde olmaktadır. Farklı kripto varlıklar da listelenince bu coin değerinin daha fazla olacağı aşikardır. Şimdiden sepetinize eklenecek bir coindir.

ZIG

Kripto varlıklar dünyasında adını sıkça duymaya başladığımız bir diğer coinde ZIG. Bugünkü fiyatı TL bazında 0,906400 olmaktadır. 24 saat içerisinde işlem hacmi TL bazında 4.565.620 olmaktadır. ZIG de diğer coinler gibi şu anda bol sıfırlı bir coin ve bu kripto varlığı bulabileceğiniz borsalar ZT, PANCAKESWAP, MEXC, UNISWAP olmaktadır. En iyi altcoin listelerinde adını sürekli duyduğumuz bu coin geçtiğimiz günlerde yükselişleri ile dikkatleri üzerine bir kez daha çekti.

CEEK

BITGET, GATE.IO, ZT, BKEX üzerinde listelenen bu coin geçtiğimiz günlerde Paribu üzerinde de listeleneceğine dair haberler ile yankılandı. Henüz bir açıklama olmasa da bu haberler bile kripto varlıkları harekete geçirmektedir. Coin market cap üzerinde 145 olan bu token piyasa değeri şu anda 5.867.33.762 TL’dir. En iyi altcoin için sepetinizde bulundurulması gereken bir coindir. Özellikle 2022 yılında bu coin daha yüksek çıkışlar yapması beklenmektedir.

2022 Yıllında Ralli Beklenen Coinler

2022 yılında en iyi altcoinler listesinde adını hiçbir yerde duymadığınız bazı token ve coinleri de incelemekte fayda vardır. Bunlar Olympus (OHM), Klima DAO (KLIMA), REN, KILT Protocol (KILT), ENERGY, WEB TOKEN (EWT), METAVERSE coinleri; THE SAND, MANA, FIL, ENJ.

OLYMPUS (OHM)

Kripto varlıklar dünyasında analist yapan kişilere göre bu coin kripto varlıklar içerisinde çeşitlendirilmiş protokol dışı token hazineleri arasında yer alıyor. Hazine içerisinde sadece OHM de bulunmamaktadır. Sepetinizde bulunan diğer varlıkları da eklemenize izin vermektedir. Piyasa değeri 1,2 milyar üzerindedir. En iyi altcoin listenizde yer almasını istiyorsanız detaylı bir araştırma ile bu coini ekleyebilirsiniz.

KLIMA DAO (KLIMA)

Dünyanın en likit karbon kredi piyasasını oluşturmak için OHM protokolü kullanan ve varlıklarında fiyat artışlarını hızlandıran bir proje olarak değerlendirilmektedir. Şu anda 100 milyon dolar üstünde bir piyasa değerine sahiptir. Şu anda mevcut değeri 1.248,19 dolar üzerinde işlem görmektedir.

REN

Blok zincirler içerisinde kripto para transferinde REN’in açık protokolü çalıştırmaya yarayan bir Ethereum tokeni olarak bilinmektedir. Bu coin fiyatı son bir hafta içerisinde %17,60 oranlarında pump (yükseliş) gösterdi. En iyi altcoin içerisinde 2022 de ralli beklenen coinler arasında olduğunu da unutmamakta fayda vardır.

KILT PROTOCOL (KILT)

KILT projesinde diğer coinlerden farklı olarak bir göreve sahiptir. Bu görev kişisel veriler üzerinde kontrolü sahibine vermektedir. Bu coin içerisinde blok zinciri teknolojinden faydalanmaktadır. Geliştirici olarak insanlar, makineler, hizmetler ve kimliklerin oluşturulacak her şeyi tanımlamak için kullanabilirsiniz. Yazının yazıldığı esnada piyasadaki fiyatı dolar olmaktadır.

Coin dünyasında 2022 yılında ralli beklenen ve herkes tarafından bilinen metaverse coinleri de oldukça önemlidir. Metaverse projesi içerisinde adı geçen The Sand, Mana ve Filecoin ocak-şubat ayı içerisinde yükselişe geçecektir.

The SAND

The Sand en iyi altcoin listeleri arasında adını sıkça duyacağımızı bir coin. Geçtiğimiz günlerde yaptığı çıkışlar ile %17 üzerinde bir yükseliş gösterdi. The Sand, yaptığı yatırımlar ve güçlü projeler içerisinde yer alması ile 2022 yılında ralli yapması beklenen coinlerdendir.

Decentraland (Mana)

Bir metaverse projesi olarak Mana yaptığı çıkışlar ile adından söz ettirmektedir. Şu anda TL bazında 43,86’dır. Ancak 24 saatlik hacminde düşüşler yaşadı. Coin market cap sıralaması içerisinde 29. Sırada yer alan Mana coinin dolaşımdaki arzı 1.824.548, 335 olmaktadır. Kripto varlık borsacıları arasında hayatın Mana’sı olarak nitelenen bu coin yatırımcıları gelecek günlerde büyük ralliler beklemektedir.

Kripto varlıklarda boğa piyasası olacağı beklenirken hangi coinler ile daha fazla kazanabileceğinize dair incelemelerimizi paylaştık. En iyi altcoin hangileridir ve hangi coinlerde büyük ralliler olabilir hakkına görüşlerimizi paylaştık. Kripto varlıklar dünyasına dair en güncel haberleri bulacağınız sitemizi takip ederek yatırımlarınız hakkında yeni kararlar alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.