DOLAR
21,0761
EURO
22,6144
ALTIN
1.320,54
BIST
5.114,97

2021 Citroen C3 Aircross Bagaj Hacmi Ne kadar?

l markasından olup yeni model C3 Aircross ile oldukça beğeni topladı. Citroen C3 Aircross modeli B segmentinde ve sedan otomobiller arasında yer alıyor.

2021 Citroen C3 Aircross Bagaj Hacmi Ne kadar?
10.11.2021 17:58
0
A+
A-

2021 Citroen C3 Aircross Bagaj Hacmi Ne kadar?

Citroen Türkiye’de en çok tercih edilen otomobil markasından olup yeni model C3 Aircross ile oldukça beğeni topladı. Citroen C3 Aircross modeli B segmentinde ve sedan otomobiller arasında yer alıyor.

Fransız markası olan Citroen yeni model C3 Aircross’ta da SUV modasından yararlandı. 2021 Citroen C3 Aircross modeli diğer araçlara göre daha kişiselleştirilebilir ve donanımı yüksektir. Böylece kişiler rahat ve konforlu bir şekilde seyahat edebilir. Özellikle C3 Aircross modeli teknik özellikleri incelendiğinde güçlü donanım özellikleri ve ileri derecede teknolojinin uyumlandığı görülüyor. C3 Aircross modelinin rakipleri ise Renault Captur, Fiat 500X, Peugeot 2008 gibi araçlar olarak biliniyor. B segmentinde modern, karakteristik görünen C3 Aircross güvenlik donanımlarını önemseyerek bireylerin sağlıklı bir şekilde ulaşım ihtiyacını gidermeye çalışıyor.

Citroen C3 Aircross modelinin iki paketi bulunuyor. Türkiye’de bulunan bu paketler Feel ve Shine’dir. İki paket de kendine özgü farklılıkları vardır ve fiyat farkı mevcuttur. C3 Aircross modelinin renk seçenekleri ve alternatif özellikleri de çok olduğu için bireyler rahatlıkla araçlarını kişiselleştirebilir. Citroen yeni modellerinde Puretech motor teknolojisi kullanarak araçlarını üretiyor. Citroen C3 Aircross modelinde 110 HP 1.2 ve 100 HP 1.6 donanım paketi seçeneği mevcuttur. Bireyler istediği seçenekteki araçları kullanabilir. Yeni model Citroen C3 Aircross modelinin bagaj hacmi ise 40 litredir.

Yeni Citroen C3 Aircross Yakıt Tüketimi Ne Kadar?

Yeni Citroen modellerinin birçoğunda otomatik kontrol sistemi ve konfor donanımı bulunuyor. Bu sayede kişiler uygun fiyata ve yüksek performansa sahip araçları rahatlıkla kullanabiliyor. Özellikle fiyatlarının bireylere uygun olması daha çok kişiye ulaşmayı ve araç kullanımının artmasına yardımcı oluyor. Citroen C3 Aircross geniş aile aracı olarak adlandırılmasının nedeni B segmentinde yer almasıdır. Aynı zamanda modelde ortopedik rahat ve sağlıklı deri koltuklar kullanılıyor. Hem sürücü hem de yolcular konforlu ve sorunsuz şekilde ulaşımlarını sağlayabiliyor. Yeni Citroen C3 Aircross modeli şehir içi yakıt tüketimi 5.9 litre, şehir dışı yakıt tüketimi 4.5 litre ve ortalama yakıt tüketimi 5.0 litredir.

Citroen C3 Aircross modeli 1199 cc silindir motor hacmi ve 130 HP beygir gücüne sahiptir. Araçta 6 ileri otomatik vites ve 230 Nm tork gücü bulunuyor. Model 1765 mm genişlik, 4155 mm uzunluk ve 1648 yükseklik ölçüleri vardır. Aynı zamanda modelin yakıt deposu 45 litredir. Yakıt tüketimi diğer araçlara oranla daha avantajlı olduğu için bireyler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.