DOLAR
20,9567
EURO
22,4572
ALTIN
1.313,16
BIST
5.114,97

En Az Ortaöğretim Mezunu Personel Alım İlanı

En Az Ortaöğretim Mezunu Personel Alım İlanı
04.12.2021 11:50
0
A+
A-

Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi yeni bir personel alım ilanına çıktı. İlana göre üniversite rektörlüğü çeşitli birimlerde çalıştırılmak üzere 37 kişilik personel alacak. Bu personellerin büyük bir kısmı üniversite hastanesi ve diş sağlığı merkezinde olsa da farklı birimler için de personel alımı bulunuyor.

Personel Alım İlanındaki Personel Dağılımı

Yapılan ilan detaylarına göre üniversite yönetimi 37 kişi istihdam edecek. Listede 16 kişilik lise mezunu personel bulunuyor. Bunlardan biri hemşire, on beşi ise temizlik destek personelidir. Ön lisans mezunu 1 sağlık teknikeri ve 10 güvenlik personeli de bulunuyor. Yine lisans mezunu 10 adet güvenlik personeli alımı da yapılacak.

İlan Detayları

Alımı yapılacak hemşire en az ortaöğretim mezunu olmalıdır. En az 10 yıllık tecrübe istenen ilanda en az üç yıllık ta ameliyathane hemşireliği tecrübesi isteniyor. Temizlik görevinde ise 8 adet erkek, 7 adet kadın personel alınacak. En az lise mezunu olmaları gerekiyor ve 35 yaşından gün almamış olmaları gerekiyor. Sağlık teknikerliği ilanı üniversite hastanesinde çalıştırılacak.

Eczane teknikerliği bölümlerinden birinden mezun olmaları gereken adaylardan en az 1 yıllık ta deneyim isteniyor. Güvenlik personeli ise iki farklı kategoride alım yapılacak. Ön lisans mezunu 8 erkek 2 kadın personel alınacak ve personellerden özel güvenlik bölümlerinden birinden mezun olmaları isteniyor. Lisans mezunu olan güvenlik personeli adaylardan ise herhangi bir lisans bölümünden mezun olmaları yeterli olacaktır. Yine bu personellerin 35 yaşından gün almamış olmaları gerekiyor.

İlanda KPSS Şartı

İlandaki tüm kadro ve pozisyonlar için adaylar KPSS’ye girmiş olmaları gerekiyor. Fakat taban puan bulunmuyor. Adayların 2020 yılında yapılan KPSS sınavına girmiş olmaları yeterli olacaktır. Atamalar KPSS puan sıralamasına göre yapılacaktır.

Başvuru Aşaması

1 Aralık günü başlayan başvuru süreci 15 Aralığa kadar devam edecek. Adaylar bu süre içerisinde Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi resmi sayfasından başvuru yapmaları gerekiyor. Başvurular üniversitenin ana sayfasında bulunan duyuru sekmesinin altındaki ilan içinde bulunuyor. Buradan ilanla ilgili detaylı bilgiyi alabilir ve istenilen evrakları yükleyerek başvuruyu tamamlayabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.