DOLAR
20,9567
EURO
22,4572
ALTIN
1.313,16
BIST
5.114,97

Ucuz Altcoin Satın Al

Ucuz Altcoin Satın Al
09.01.2022 19:48
0
A+
A-

Ucuz Altcoin Satın Al

2020 yılından itibaren kripto varlıkları bütün dünyayı kasıp kavurmaktadır. Yatırımcılar, son derece cazip kazançlar getiren kripto varlıklar dünyasında ucuz altcoin satın al tavsiyeleri aramaktadır. Kripto yatırımcılarının altcoin haberlerine ve yorumlarına bakarak yatırım yapmaktadır. Bitcoin getirileri oldukça fazla iken hangi altcoine yatırım yapmalıyız birlikte değerlendirelim. Hangi altcoinlerden yatırım yapmalı hangi altcoinler direnç noktasında kırılım gösterecektir bakalım.

Altcoin Nedir?

Bitcoin’ e alternative coin olarak düşünülen bu coinler son yıllarda yaptığı çıkışlar ve başarılı projeler ile artış gösterdi. Altcoinler coin ya da token şeklinde olabilmektedir. Coinlerde kendi Blockchain ağları vardır ancak tokenler genelde başka Blockchain ağları kullanmaktadır. Bunlarda kendi arasında ayrılmaktadır. Ancak biz bugün altcoinleri değerlendirme değil hangi altcoine hemen yatırım yapmalıyız onlara bakmalıyız.

Altcoinler Nasıl Çalışmaktadır?

Altcoinlerin çalışma stilleri Bitcoin ile benzerlik göstermektedir. İlk olarak altcoinler ile işlem yapabilmeniz için alıcı adresinizi koymanız ne kadar altcoin yollamak istediğinizi belirtmeniz gerekir. Yani altcoinlerde işlem yapabilmek için kullandığınız kripto borsasında emir vermiş olmanız gerekir. Eğer alım seviyesine geldiğinde otomatikman alırlar.

Altcoinlerin Özellikleri

Altcoinler, Bitcoin’den farklı özelliklere sahiptirler. Onun dışında da altcoinler uygulama geliştirme gibi farklı özelliklerde eklenebilir. Ethereum (ETM), Cosmos (ATOM) ve Polkadot (DOT) Avalanche (AVAX) gibi kripto paralarda uygulamalar geliştirilmektedir ancak Monero (XMR), Zcash (ZEC) ve Beam (BEAM) gibi kripto paralar yalnızca gizlilik odaklı çalışmalar yapmaktadır. Altcoinler o kadar fazladır ki bu coinleri takip etmek çok zordur.

Ucuz Altcoin Satın Al Nedir?

Ucuz altcoin satın al, kripto varlıklar dünyasında alım ve satım yapan kişiler tarafından sürekli altcoinler arasından seçilmektedir. Özellikle Bitcoin de yatay düşüş sergilerken birçok coin dibi gördü. Ucuz olan coinlerden alarak coin dünyasında ciddi manada kazanç sağlayabilirsiniz. Peki, bu coinler hangileridir?

Ethereum (ETH)

Litecoin (LTC) dijital gümüş olarak bilinmektedir ancak ETH, Bitcoin’ den sonra en değerli altcoindir. Rusya destekli olan bu coin şu anda Bitcoin kaynaklı düşmeden dolayı tarihi düşüşlüklerde görülmektedir. Şu anda alım seviyesinde olan bu coin yatırımcılar tarafından rağbet görmektedir. Şu andaki fiyatı 3,248.0 olmaktadır. Ethereum şu anda en çok bilinen coinlerden olmaktadır. Ethereum 2.0 güncellemesine duyulan güven, merkeziyetsiz (DeFi) ve eşsiz token (NFT) ekosistemindeki işlemlerin birçoğunun Ethereum üzerinden gerçekleştiğini varsayarsak bu coin ileride daha da yükseleceği düşünülmektedir. Uzun vadede yatırım düşünen birçok kişi şu anda Ethereum almaktadır.

Cardano (ADA)

Ucuz altcoin satın al listemizde herkesin güvendiği bir başka altcoin yatırımı Cardano (ADA), 2021 yılında değeri en çok yükselenler arasındadır. Cardano ekipleri platformlara özellikler getirmek için durmadan bir çalışma sistemi geliştirmektedir. Geliştirme çalışmalarında duyurular birden yapılmamakta projeler içerisinde testler tamamlandıktan sonra açıklandığı için bu coin geleceğin en güçlü kripto varlıklar arasındadır. Şu anda güncel fiyatı 1,2400 dolar olmaktadır.

Binance Coin (BNB)

2017 yılından itibaren kripto para piyasasında olan Binance Coin (BNB), 2021 yılında çok etkin bir çıkış yaptı. Binance borsasında yaşanan hacim artışı ile BNB’nin değerinde patlamalar gösterdi. Uzun vadede tutmak isteyenlere BNB alımı yapılması tavsiye edilmektedir.

Dogecoin (DOGE)

2013’de şaka olarak ortaya çıkan DOGE gösterdiği performans takdire şayandır. Elon Musk tarafından gösterilen destekle hızlı bir yükseliş gösterdi. DOGE’ nin TESLA ve SPACEX gibi alımlarda da kullanabilmesinin ardında da yeşil mumları yaktı. Ancak Bitcoin’ deki düşüş ile şu anda DOGE oldukça düştü 0,1557 olmaktadır. Kırılım göstermesi beklenen DOGE de kısa sürede yeşil mum yakması beklenilmektedir.

Uniswap (UNI)

Dünyanın ilk merkeziyetsiz borsası olarak ilan edilen DEX, ekosistemin büyümesinden dolayı ciddi bir avantaj elde etti. UNI arkasında güçlü bir ağ etkisi vardır. Borsa değerinin daha da artması beklenen coinler arasındadır. Güncel fiyatı 16,029 olmaktadır.

Polkadot (DOT)

2016 yılında Blockchain ağları arasında etkileşim, merkezsizlik, güvenlik ve ölçeklenebilirlik gibi durumlara göre oluşturulan bir coindir. 2021 yılında piyasa değerinde patlamalar görüldü. Herkesin listesinde yer alan coinler arasında yer almaktadır. Şu anda güncel fiyatı; 25,819 olmaktadır.

IOTA (MIOTA)

2017 yılında nesnelerin interneti üzerinde kullanılan bir coin. Ancak 2020 yılında cüzdanları hacklenince piyasa değeri düştü. Ancak son 10 yılda yaptığı anlaşmalar ile yatırımcılarına güven vermektedir.

RADIO CACA (RACA)

RACA, büyük borsalarda listelenmesinin ardından beri büyük yükselişler yükseldi. Önümüzdeki dönemde yeşil mumları yakması beklenen coinlerden biri. Kripto varlık uzmanları incelendiğinde bu coinin çoğu kişi tarafından destekletildiği görülmektedir.

SANDBOX (THE SAND)

THE SAND güçlü projeler ile adını duyuran bir metaverse projesi coini. Neredeyse her ay geliştiricileri tarafından yeni oyunlar, özellikler ve projeler ile güçlü adımlarla ilerlemektedir. Birçok kripto varlık borsasında listelenen bu coin güncel fiyatı 4.85 olmaktadır. Alım seviyesinde olan bu coin hem kısa hem uzun vadede düşünebilir.

FILECOIN (FIL)

Metaverse projesinin depolama özelliğinin alt yapısında kullanılan FIL, aralık ayından beri ciddi düşüşler yaşamaktadır. Piyasanın önde gelen yatırımcıları tarafından bu coinin düşme neden kesilemeyen arz sorundan kaynaklandığını söylemektedir. Ancak veri grafiği incelendiğinde en geç şubat ayında büyük bir kırılım ve yeşil mumlar yakacağa benzemektedir. Şu anda değeri 30.95 olan FILECOIN uzun vade düşünüyorsanız alabilirsiniz.

DECENTLAND (MANA)

Geçtiğimiz günlerde Samsung ile anlaşma yaptığını duyuran ve bunun ardından yeşil mumları yakarak bir günde %13 üzerine çıkan MANA da Meta verse projesinin ETH’u olarak görülmektedir. Bu coin şu anda birçok kriptocunun beklediği bir coindir. Düşük kırılım göstermesi halinde alım listenizde olabilir. Ucuz altcoin satın al merak edenlerin takip ettiği bir coindir.

Kripto varlıklar ile en güncel haberleri günü gününe yayınlayan sitemizi takip ederek güncel haberden haberdar olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.