DOLAR
20,9567
EURO
22,4572
ALTIN
1.313,16
BIST
5.114,97

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Alımı
17.11.2021 12:25
0
A+
A-

Kamu ve özel sektör personel ihtiyaç alımlarını kendi sitelerinde yayınlamakta ayrıca basın yolu ile de alımlar ilan edilmektedir. Sözleşmeli personel alımı için ilana çıkan Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ankara ve İstanbul ilindeki idari birimlerine alım yapacağını ilan yolu ile duyurdu. Sözleşmeli personeli alımı yapılacağı duyurunun ayrıntılarını yazı içeriğinde bulabilirsiniz.

Müracaat Başlama ve Bitiş Tarihi

Sağlık Bilimleri Üniversitesinde açık bulunan 5 bilişim uzmanlığı kadrosu için başvuru tarihi 16 Kasım 2021 tarihinde başlayıp 30 Kasım 2021 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir.

Kaç Personel Alımı Yapılacaktır

Sağlık Bilimleri Üniversitesi toplamda 5 sözleşmeli personel alımı yapacaktır. İhtiyaç duyulan alanlar, Ağ ve Sistem Sorumlusu (3 kişi), Yazılım Uzmanı (1 kişi), Ağ ve Bilgi Uzmanlığı(1 kişi) personel alım duyurusu yapan Üniversite 657 sayılı Devlet Memurluğu Kanununu 48. Maddesine göre alım yapacaktır.

Genel ve Özel Şartlar

Genel şartlar için 657 sayılı DMK’nın 48. maddesinde yer alan kriterleri taşımak. (Türkiye Cumhuriyeti ve KKTC vatandaşı olmak gibi), özel şartlarda ise; Fakülte mezunu olmak bölüm olarak endüstri elektrik ve elektronik, elektrik , yazılım , elektronik mühendislikleri bölümlerinden mezun olan ve denkliği onaylanan uluslar arası üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak gerekiyor.

KPSS Şartı Var mı?

Üniversite personel alımı için gerekli şartlar arasında KPSS şartı da yer alıyor. 70 puan ve P3 KPSS puan türü ve YD sınavına girmiş olmak dikkate alınacaktır.

Müracaat Nasıl Olacak

Başvuruda bulunacak adayların Sağlık Bilimleri Üniversitesi internet adresinde yer alan formun çıktısını alarak doldurmaları, 1 adet fotoğraf, lisans diploması (noter onaylı fotokopisi ile birlikte), askerlik durum belgesi (erkek adaylar için), adli sicil belgesi, özgeçmişinde en az 2 bilgisayar dili bildiğini anlatan detaylı cv ile şahsen veya posta yolu ile başvurmaları gerekiyor. Alımlar İstanbul ve Ankara Yerleşkelerindeki personel açığına göre ilgili adreslere yapılacaktır. Başvuruları kabul edilen adaylar 22.12.2021 tarih ve saat 09.00’da yazılı sınav yapılacak sınav sonrası aynı gün saat:14.00’te sözlü sınav yapılacaktır. Alım ve diğer detaylar için www.sbu.edu.tr adresini tıklamak gerekir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.