DOLAR
21,0844
EURO
22,6122
ALTIN
1.321,26
BIST
5.114,97

DEÜ Hastanesi Sözleşmeli Personel Alıyor

DEÜ Hastanesi Sözleşmeli Personel Alıyor
22.11.2021 22:33
0
A+
A-

İzmir’de bulunan DEÜ (Dokuz Eylül Üniversitesi) Hastanesi sözleşmeli personel alımı yapıyor. Üniversite hastanesi tarafından yapılacak personel alımlarında ise en az lise mezuniyeti şartı aranıyor. Alım yapılacak personel sayısının 59 olduğu açıklandığı alımlara adayların KPSS puanları ile başvurabilecekleri bildiriliyor.

Üniversite hastanesi tarafından paylaşılan sözleşmeli personel alımlarına başvurmayı düşünen kişiler başvuruları ne zaman yapmaya başlayacaklarını merak ediyorlar. Edinilen bilgiye göre alımlar için başvuru 23 Kasım tarihinde (yarın) başlıyor. Sözleşmeli personel pozisyonları için uygun olan adayların başvurularını 6 Aralık’a kadar yapmaları gerektiği bildiriliyor.

Online başvurunun yapılamadığı personel alımı için adayların bizzat üniversite ulaşarak başvurularının gerçekleştirmeleri gerekiyor. Üniversitede başvuruların kabul edileceği adres ise İnsan Kaynakları bölümü oluyor.

Hangi Pozisyonlar için Personel Alımı Yapılıyor?

DEÜ Hastanesi tarafından yayınlanan sözleşmeli personel ilanı ile hastanenin personel eksikliğinin tamamlanması hedefleniyor. Bu hedefe bağlı olarak 59 kişilik personel alımı şu pozisyonlar için yapılıyor; 1 röntgen teknisyeni, 53 hemşire, 1 destek personeli ve 4 sağlık teknikeri oluyor.

DEÜ Hastanesi Sözleşmeli Personel Alıyor

Adayların Taşıması Gereken Şartlar Merak Ediliyor

Üniversite hastanesine yapılacak personel alımlarına başvurmak isteyen kişiler adaylarda aranan şartları merak ediyor. Adayların taşıması gereken genel ve özel şartlar şunlardan oluşuyor;

  • Adayların T.C. vatandaşı olması gerekiyor.
  • 2020 KPSS sınavına girmek ve sınavdan KPSS P3, KPSS P93 ve KPSS P94 türünde puan almış olmak gerekiyor.
  • Başvuruda bulunacak erkekleri askerlikle ilişkisinin olmaması gerekiyor (askerliğini yapmış olmak, tecil ettirmiş olmak veya askerlik yapıyor olmamak)
  • Adayların kamu haklarından mahrumiyetinin bulunmaması gerekiyor.
  • İlanda yer alan pozisyonlarda çalışmak için akıl sağlığının uygun olması gerekiyor.
  • Ceza Kanunu’nda yer alan 53. maddeyi oluşturan suçlardan mahkumiyeti olmaması gerekiyor. (Dolandırıcılık, ihaleye fesat karıştırma, kaçakçılık, devlet güvenliğine kast edilen suçlar, zimmet, rüşvet ve sahtecilik gibi suçlar)
  • Arşiv araştırmasının ve güvenlik soruşturmasının olumlu sonuçlanması gerekiyor.
  • Emeklilik ya da yaşlılık aylığı alınmıyor olunması gerekiyor. (SGK)
  • Pozisyona bağlı olarak nöbet veya vardiyalı çalışma şartlarının kabul edilmesi gerekiyor.
  • Sağlık teknikeri, röntgen teknisyeni ve hemşire pozisyonuna başvurmak için aranmakta olan şartları taşıyor olmak gerekiyor.

Bu şartların tamamın taşıyanlar ve geçmişte sözleşmeli personel olmak için imza atan veya sözleşmesi yapılmayan kişiler başvuruda bulunabiliyorlar. Başvurunun tamamlanması içinse gerekli olan başvuru belgelerinin başvuru merkezine teslim edilmesi gerekiyor.

Sözleşmeli Personel Başvuru Belgeleri

DEÜ Hastanesi İnsan Kaynakları Bölümü’ne sözleşmeli personel alımı için başvuruda bulunacak kişilerin istenen belgeleri doğru şekilde hazırlamış olarak teslim etmeleri gerekiyor.

Başvurunun tamamlanabilmesi için gerekli belgeler arasında şunlar yer alıyor; Diploma fotokopisi ya da mezuniyet belgesi fotokopisi, 1 adet fotoğraf, başvuru formu, KPSS 2020 sonuç belgesi ve kimlik fotokopisi oluyor. Erkek adaylardan ekstra olarak askerlikle ilişkisinin bulunmadığını kanıtlayan bir belge talep ediliyor. İstenen belgeler arasında bulunan başvuru formu ise üniversite web sitesi üzerinden bulunarak doldurulabiliyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.