DOLAR
20,9567
EURO
22,4572
ALTIN
1.313,16
BIST
5.114,97

Tempra S Nasıl Araba?

ugün günümüzden ziyade kendi döneminin ve klasmanının en iyilerinden olan ‘TEMPRA S’ model otomobili inceleyeceğiz.

Tempra S Nasıl Araba?
10.11.2021 17:51
0
A+
A-

Tempra S Nasıl Araba?

Günümüzde bakıldığında çok üst düzey araçlar üretildiğini ve inanılmaz işler ortaya çıktığını rahatlıkta görebilirsiniz. Bugün günümüzden ziyade kendi döneminin ve klasmanının en iyilerinden olan ‘TEMPRA S’ model otomobili inceleyeceğiz.

 (TEMPRA S) Model Otomobil Nasıldır?

 Döneminin yıldızlarından olan bu araç o dönem için hem aerodinamik yapısı hem de yeniçağda bulunacak olan modern otomobillerin atası ve öncüsü olarak araba piyasasında bir hayli ses getirmişti.

 Olumlu yönlerinden bahsetmeye başlayacaksak, sanırım her ‘TEMPRA S’ kullanıcısının ilk söyleyeceği şey bu aracın yol tutuş konusunda ki becerisi olur. Bu becerisi ile hemen hemen her kullanıcısını etkilemeyi başaran bu otomobil özellikle uzun yollarda sürücüye oldukça rahat bir yol deneyimi sunar ve sessizliği ile de ön plana çıkarak kullanıcılarını memnun etmektedir.

 Yine kendi dönemine ve klasmanına göre konforu ve tasarımı ile birçok hayran kazanmıştır. Size rahat bir yolculuk sunan bu araç tasarımı ile de dışarıdan bakanları kendine hayran bırakmakta oldukça başarılıdır.

 Rahatlığı, koltukları, geniş bagajı gibi birçok güzel özelliği mevcuttur. Ayrıca halihazırda bulunan koltuk başlıkları kendi sınıfının ve birçok üst sınıf model araca göre eşsiz denilebilecek kadar güzeldir. Yine göze çarpan bir diğer özelliği ise kendi sınıfında ki araçlara göre yakıt konusunda oldukça ekonomiktir.

 Yine dönemine ait olarak bir güzelliği beraberinde getiren ‘TEMPRA S’ model araba, analog göstergesine sahiptir. Bu durum kullanıcıya gerçekten önemli ölçüde kontrol etme konusunda rahatlık sağlamaktadır. Bu şık ve göze hoş gelen analogda benzin göstergesi ve hararet göstergesinin olduğunu belirtelim.

 Aracın önemli noktalarından bir tanesi de kilometre ve devir saatinin hemen yanında göze çarpan ışıklı ikaz tablosu. Genel olarak kullanışlı, rahat ve yumuşak süspansiyonlu olan bu araç sürücüsüne gerçekten olumlu ve rahat bir yolculuk sağlayarak kendi adından bir hayli söz ettiriyor.

 (TEMPRA S) Model Aracın Olumlu Yönleri

  1- Mekanik bir araçtır ve arıza yaratmama konusunda başarılıdır.

  2- Araç içi ve bagaj bölümü oldukça geniş ve konforludur.

  3- Genel anlamda sessiz bir araçtır ve yormaz.

  4- Kendi sınıfında ki birçok araca göre yakıt konusunda daha ekonomiktir.

 Aracın bu özellikleri, genel anlamda göze çarpan en önemli ve olumlu özellikleri diyebiliriz.

 (TEMPRA S) Model Aracın Olumsuz Yönleri

 1- Araçta kullanılmış olan iç plastik pek sağlam sayılmaz ve bozuk bir yolda kaput bölgesine bırakılan şeylerin durma konusu sıkıntı yaratabilir.

 2- Aracın gösterge bölümünde ki yazılar kısa bir süre içinde silik bir görüntü verebilir.

 3- Yere yakın bir araçtır. Ağır yükler aldığında yol faktörü ile sürtme yaşatabilir.

 4- Aracın ön takım problemleri ile sıklıkla karşılaşabilirsiniz.

 Her arabada olduğu gibi ‘TEMPRA S’ model bu arabada da olumlu ve olumsuz yönler mevcuttur. Fakat kendi sınıfına ve dönemine göre değerlendirildiğinde ve kullanışlı oluşunu göz önüne aldığımızda kullanıcısını pişman etmeyecek önemli arabalardan bir tanesidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.