DOLAR
20,9567
EURO
22,4572
ALTIN
1.313,16
BIST
5.114,97

Yeni Çıkan Coinler

Yeni Çıkan Coinler
19.11.2021 16:09
0
A+
A-

Yeni Çıkan Coinler

Kripto para piyasalarında yeni çıkan coinler oldukça dikkat çekerler. Yeni piyasaya sürülen bir coin ciddi yükselişler yaşar ve yatırımcılarına kayda değer kazançlar getirirler. Yeni çıkan coinler borsalarda listelendikleri ilk anda büyük sıçramalar yaşarlar ve bu da birçok yatırımcının dikkatini çeker. Bu sıçramaları gören yatırımcılar yeni çıkan coinler konusunda araştırma yapmaktadır ve bunlardan birini alarak kazanç elde etmeyi amaçlamaktadır. Yeni çıkan ve listelenen coinler her ne kadar büyük sıçramalar yaşasalarda bazılarının etkisi kısa süre içinde kaybolur bu nedenle yeni çıkan bir coini almak garantili bir kar yöntemi değildir. Bu konuda araştırma yapılması ve projelerin incelenmesi gerekir. Başarılı projeler ve geleceğe yatırım yapmayı hedefleyenler daha istikrarlı bir yükseliş yaşayarak yatırımcısını da mutlu ederler.  Bu yazıda son 1 hafta içerisinde çıkan ve yükseliş vaat eden kripto paraları inceledik.

1-Caketools (CKT)

Caketools, Binance Smart Chain altyapısını kullanan ve Binance Smart Chain’de yer alan tüm merkezi olmayan borsalardan toplanmış verilerin tutulmasını sağlar. Kullanıcılar bu sayede piyasa hareketlerini analiz edebilir, Binance Smart Chain projelerinin büyümesini izleyebilir ve karlı yatırım stratejileri geliştirebilirler. Caketools bu imkanları yatırımcılarına ve kullanıcılarına sunmaktadır. CKT, merkeziyetsiz uygulamaların tüm işlevlerini kullandırmaya yarayacak olan bir sistemin kripto para birimidir. Çıktığı andan itibaren hızlı bir yükseliş yaşayan ve fiyatını artıran Caketool şu an için 30 milyon dolar civarında bir piyasa değerine sahiptir.

2-SportForAll (SFA)

SportForAll projesinin yapımcılarına göre SFA insanı ve sporu birbirine bağlayan bir proje. Geliştiriciler birçok insanın en sevdikleri sporu zor koşullar altında yaptığını ve altyapı eksiklerinden dolayı yapamadıklarını da fark ettiklerini ve buna çözüm bulmayı amaçlayarak bu projeyi geliştirdiklerini söylüyor. Afrika, Orta ve Güney Amerika gibi bölgelerde yeterli bütçe olmadığından terk edilen alanlara çözüm bulmayı amaçlıyorlar. Platform üzerinde yapılan her işlem sonucunda %3’lük bir kesinti ile altyapılar oluşturulup bu bölgelere ekipman temin ediliyor. SFA projesi geleceğe sunduğu çözümlerle çıktığı andan itibaren hızlı bir yükseliş yakaladı.

3-MiniSatoshiBsc (SBSC)

SBSC projesi kendi topluluğunca yönetilen bir teknoloji projesi. Merkeziyetsiz yapısı, güvenlik ve özgürlük gibi temel değerlere sahip olan proje kripto para borsalarına yeni katılan bir projedir. Proje şu anda NFT ile ilgili hizmetler, kripto yayınlama ve ödeme çözümleri gibi alanlara odaklanmış durumda. Proje gelecek için birçok öneri ve çözüm sunuyor ancak bunların hangilerini gerçekleştirebileceklerini zaman gösterecek. Güçlü bir altyapı oluşturarak piyasaya girdikleri için takip edilmesi gereken coinlerden birisi. Öncelikli hedeflerinin ise aracıları ortadan kaldırmak ve tamamen merkeziyetsiz bir finansal sistem kurmak olduklarını söylüyorlar. Çıktığı andan itibaren kayda değer bir yükseliş ivmesi yakalayan SBSC takip edilmeli.

4-Trump Inu (TRUMP)

Trump projesine göre dünyayı tek bir token paketinde birleştirmek hedefleniyor. Enflasyondan arındırılmış bir verimli tarımı teşvik eden Trump Inı projesi yeni çıkan coinler konusunda dikkat çeken kripto paralardan bir tanesi. Proje ile dünyanın her yerinden insanları bir araya getirmek ve finansal özgürlüğe ulaşmak amaçlanıyor. Ayrıca Trump Inu projesi KOBİ şirketlerini destekliyor ve düzenli bağışlarda bulunuyor. Pozitif bir düşünceyi teşvik eden Defi eğitimine odaklanan projede 9-5 çalışma saatlerinde kurtulmak hedefleniyor. Bir topluluk projesi olan TRUMP’ta tüm kararlar topluğun isteği doğrultusunda alınıyor. Trump Inu projesi yeni çıkan coinler arasında takip edilmesi gereken projelerden birisi.

5-Infinity Rocket Token (IRT)

Infinity Rocket Token piyasaya yeni girmesine rağmen dikkatleri çeken bir proje oldu. Infinity Rocket Token sayesinde, blok zincirde herhangi bir proje başlatılacağı zaman veya tanıtımı esnasında bu işlemlerin daha kolay yapılması sağlanacak. Infinity Rocket Token çok amaçlı bir platform olarak tanıtılıyor. Profesyonel, uygun ve esnek pazarlama yaklaşımı sayesinde kripto para dünyasında yeni yer alan projeler desteklenebiliyor. iRocket Platformuna bağlanılmasının ardından, kullanıcılar tarafından oluşturulan etkinlik, potansiyel müşteri yakalamak, pazarlama promosyonları gibi birçok değer yaratılabiliyor. Çıktığı andan itibaren hızlı bir yükseliş yaşayan Infinity Rocket Token piyasa değeri olarak 2 milyon doları aşmış durumda. Yeni çıkan coinler konusunda takip edilmesi gereken coinlerden birisi.

6-Dry Doge (DRYDOGE)

Dry Doge bir başka yeni çıkan coin. Ethereum üzerinde devrim yaratabilecek bir coin olarak tanımlanıyor. Projenin arka planında çalışan ekip oyuncuların para birimi olarak Dry Doge kullanmasını sonucunda ortaya çıkacak ödüllerde birbirleriyle rekabet halinde olacakları bir Blok zinciri yarışı başlatmayı hedefliyor. Bu projesi sayesinde gelecekte büyük çaplı kitlelere erişebilecek Dry Doge çıktığı andan itibaren ciddi bir yükseliş de yakaladı. Şu an için piyasa değeri 1 milyon doların üzerinde çıkan Dry Doge, yükselişini sürdürebilir ve takip edilmesi gereken projelerden bir tanesi.

7-Centcex (CENX)

Centcex projesinin ekibi kripto para borsalarının sahip olduğu dezavantajları düzelterek kullanıcılar ve yatırımcılar için daha kullanışlı ve efektif bir ortam yaratabilecekleri projesiyle ortaya çıktı. Gelecekte daha fazla ürün geliştirerek mevcut bir yol haritası üzerinde kendi projelerini de daha değerli kılacaklarını iddia ediyorlar. Piyasaya çıktığı ilk andan itibaren önemli bir yükseliş yakaladı ve şu anda hacminde yaşadığı büyük artışla beraber piyasa değerini de artırdı. Geleceğe yönelik etkili çözümler sunan CENX projesinin ne kadarını gerçekleştireceği takip edilmeli.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.