DOLAR
20,9567
EURO
22,4572
ALTIN
1.313,16
BIST
5.114,97

Türkiye İş Bankası, aynı şehirden bir arsa; bir de ev satışa çıkardı!

Türkiye İş Bankası, aynı şehirden bir arsa; bir de ev satışa çıkardı!
07.09.2022 11:53
0
A+
A-

Türkiye İş Bankası, aynı şehirden bir arsa; bir de ev satışa çıkardı! Üstelik maliyetler, 800 bin TL’den başlayarak tanımlandı…

Bir vakittir icradan satışa çıkarılan gayrimenkulleri yakından takip etmeye başlamış olan yurttaşlara iki seçenek daha Türkiye İş Bankası’ndan geldi. Manisa şehrinden iki yeni gayrimenkul satışı hakikatleştirecek olan Türkiye İş Bankası, bir ev ve bir arsa için ihale süreçlerini başlattı.

TÜRKİYE İŞ BANKASI, İKİ YENİ GAYRİMENKUL İÇİN İHALEYİ BAŞLATTI

İcradan satışa çıkardığı arsa, tarla, ev ve işyeri gibi gayrimenkuller arasına sık sık yenilerini ilave eden bankalardan biri olan Türkiye İş Bankası, bu hafta itibariyle yeni gayrimenkullerin satışı için de harekete geçti. Özellikle Manisa şehrinden satışa çıkardığı iki ayrı gayrimenkul ile dikkat toplayan Türkiye İş Bankası, aynı bölgeden bir ev bir de arsa için ihale sürecini başlattı.

TÜRKİYE İŞ BANKASI, MANİSA’DAN KONUT SATIŞI İÇİN İLAN YAYINLADI

İhale ile satılacak olan Manisa’daki evi için bir duyuru yayınlayan Türkiye İş Bankası, eve dair bilgilendirmeyi kamuoyuna hakikatleştirdi. Türkiye İş Bankası’nın hakikatleştirdiği bilgilendirme güzergahında, evin Manisa şehrinin Salihli ilçesinin Yörük semtinden satışa konduğu bilindi. Bir apartman dairesi olan bu evin genişliğine ait de bilgi sağlayan Türkiye İş Bankası, evin müşterisine brüt olarak 118 metrekare alan sağladığını duyurdu. İhale başlangıç değerini de yayınladığı bültene ilave eden Türkiye İş Bankası, bu evi ihaleye 800 bin TL’den açtı.

TÜRKİYE İŞ BANKASI, MANİSA’DAN BİR DE ARSA SATIŞA ÇIKARDI

Manisa’dan satışa çıkardığı evin yanı gizeme, aynı bölgeden bir de arsa satışa hakikatleştirecek olan Türkiye İş Bankası, Manisa şehrinin Salihli ilçesinin Çelikli semtinde yer alan tarla kalitesindeki arsa için ihale sürecini başlattı. Arazinin müşterisine 21729 metrekarelik bir kullanım alanı sağladığını duyuran Türkiye İş Bankası, arazinin ihale başlangıç kıymetini ise 1 milyon 100 bin TL olarak tanımladı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.