DOLAR
21,1468
EURO
22,9458
ALTIN
1.325,43
BIST
5.114,97

Türk Kızılayı 5 İlde Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Türk Kızılayı 5 İlde Personel Alımı Yapacağını Açıkladı
24.05.2023 03:41
0
A+
A-

Türk Kızılayı, ülkemizin saygın kurumlarından biri olarak bünyesine yeni personel alımı yapmak için ilan yayınladı. Özellikle lise mezunu olan adaylardan başvuruları kabul eden Kızılay, KPSS şartı olmadan istihdam sağlayacak. İşte ayrıntılar…

Hangi Şehirlerde Personel Alımı Yapılacak?

Kızılay tarafından yapılan duyuruya göre, personel alımı Ankara, İstanbul, Afyonkarahisar, Konya ve Kayseri illerinde gerçekleştirilecektir. Bu şehirlerde ikamet eden ve Kızılay’ın değerli çalışmalarına katkı sağlamak isteyen adaylar, başvurularını gerçekleştirebilirler.

Türk Kızılayı 5 İlde Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Hangi Pozisyonlara Personel Alımı Yapılacak?

Türk Kızılayı, çeşitli birimlerinde görevlendirilmek üzere çok sayıda pozisyonda personel alımı yapacaktır. İlanlar arasında dış paydaşlarla ilişkiler uzmanı, uluslararası ilişkiler uzmanı, bölge uzmanı, Arapça tercüman, elektrik teknikeri, hemşire, insan kaynakları uzmanı, radyoloji uzmanı, idari işler uzmanı, muhasebe uzmanı ve birçok başka pozisyon bulunmaktadır. Adaylar, ilanlarda belirtilen nitelikleri taşıdıkları takdirde başvuruda bulunabilirler.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Türk Kızılayı’nın yayınladığı personel alım ilanlarına başvurular, online olarak kabul edilmektedir. Başvuru yapmak isteyen adaylar, Kızılay’ın resmi kariyer sitesi olan https://basvuru.kizilaykariyer.com/jobs?p=1 adresine giderek başvuru sürecini tamamlayabilirler. Bu sayede, Kızılay’ın insani çalışmalarına katkıda bulunma fırsatını elde edebilir ve KPSS şartı olmadan kamu sektöründe istihdam edilebilirsiniz.

Türk Kızılayı’na yapılan başvurular, toplum hizmetine yönelik önemli bir görevi üstlenme fırsatı sunmaktadır. Siz de bu fırsattan yararlanmak ve Türk Kızılayı ailesine katılmak istiyorsanız, online başvuru ekranını ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.