DOLAR
21,0607
EURO
22,5861
ALTIN
1.318,07
BIST
5.114,97

Osmangazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kamu Personeli Alımı

Osmangazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kamu Personeli Alımı
01.12.2021 09:55
0
A+
A-

Eskişehir Osmangazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 77 kişilik kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Başvurular elektronik ortamda gerçekleştirilecek. Kılavuzda belirtilen şartları taşıyan adaylar ”Kariyer Kapısı” aracılığı ile başvuru işlemlerini kolayca gerçekleştirebilecek.

Alım Yapılacak Kadrolar

Osmangazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ ne kaloriferci, temizlik görevlisi, sıhhi tesisatçı ve hasta bakım personeli kadrolarında77 kişilik alım yapılacak. Bu kadrolara başvuracak kişilerin devamlı olarak görevini yapmasına engel bir durum olmaması gerekiyor. En az ortaöğretim mezunları başvuru yapabilecek.

Başvuru Şartları

Başvuru yapacak kişiler her kadro için belirtilen öğrenim düzeylerini karşılıyor olması gerekiyor. En az ortaöğretim veya dengi okul mezunu olmak gerekir. 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olmak ve P94 puan türüne sahip olunmalıdır. Sınav sonuç belgesi başvuru esnasında istenecektir. Erkek adaylar için askerliğini yapmış, askerlik çağına gelmemiş ya da erteletmiş olmalıdır. Görevini yapmaya engel herhangi bir sağlık sorunu olmaması ve herhangi bir suç nedeni ile mahkum olmamak başvuru şartları arasında yer alıyor.

Başvuru Nasıl Yapılacak?

Eskişehir Osmangazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi kamu personel alımı başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, ilanın Resmi Gazete’ de yayınlandığı gün itibari ile 15 gün içerisinde elektronik ortamda başvurusunu iletebilecek. Başvurular e-devlet üzerinden gerçekleştirilecek. Kariyer Kapısı internet adresinden gerekli bilgiler doldurularak başvuru yapılacak. Başvurular şahsen ya da eposta, posta, fax yolu ile yapılamayacak.

Sadece online olarak gerçekleştirilebilecek. Sadece tek bir kadroya başvuruda bulunulacak. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan kişilerin başvuruları geçersiz sayılacak. Atamaları yapılan ve gerçeğe aykırı bilgi veren kişilerin atamaları da iptal edilecek. İlana başvuruda bulunmak için, ilanın yayınlandığı günden sonra 15 gün içinde belirtilen şartları taşıyor olması gerekir.

Başvuru Sonuçlarının Açıklanması

Başvuru işlemlerini eksiksiz ve doğru bir şekilde gerçekleştiren adayların başvuru sonuçları Kariyer Kapısı üzerinden görüntülenebilecek. Atanmaya hak kazanan adaylardan istenen belgeler ise Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi resmi internet adresinden duyurulacak. Atanmış olan adaylara ayrıca bir tebligat yapılması söz konusu değildir. Her kadroya ayrılan kişi sayısı kadar yedek aday belirlenecek ve kontenjan dolmaması halinde yedek adaylardan atama gerçekleştirilecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.