Okan Demir ve Nagihan Demir kimdir İnstagram fenomenleri biyografisi

  • Okan Demir ve Nagihan Demir kimdir İnstagram fenomenleri biyografisi
Okan Demir ve Nagihan Demir kimdir İnstagram fenomenleri biyografisi

Son dönemlerde sosyal medyada eğlenceli düğün videolarıyla kendilerinden söz ettiren ve hepimizi kahkahaya boğan yeni bir çift gündemde.

  • Giriş

    2021-03-25 12:35:45
  • Son Güncelleme

    2021-03-25 12:35:45
  • ABONE OL

Son dönemlerde sosyal medyada eğlenceli düğün videolarıyla kendilerinden söz ettiren ve hepimizi kahkahaya boğan yeni bir çift gündemde. İnstagramda @o.n901 kullanıcı adıyla yer alan Okan Demir ve Nagihan Demir çifti samimi ve eğlenceli halleriyle takipçilerin hızla ilgi odağı olmaya başladı.

Almanya'da Stuttgart yakınlarında yaşamakta olan Okan Demir ve Nagihan Demir deli dolu halleri ve içten paylaşımlarıyla hepimizin hayatlarına dokunmaya devam ediyor. Takipçi sayıları her geçen gün artmakta ve takipçilerinin sevgilerini kazanmaktalar. Kısa sürede 100k takipçi sayısına ulaşan çiftin hayran kitlesi de gün geçtikçe büyümekte. Bu kadar kısa sürede tanınmalarında paylaştıkları düğün videosunun payı da oldukça büyük. 

Yalnızca bu video ile 300k izlenme oranına sahip olan çift kısa sürede her yaştan insanın beğeni ve sevgisini kazandı. Ünlü isimler ve tanınan sosyal medya fenomenlerinden @aytug, @thebeht, @ebo gibi isimlerin de ilgisini çeken ve beğenisini alan çiftin etkileşim sayısı artmaya devam ediyor. Okan Demir ve Nagihan Demir çifti neşesini ve mutlu aile hayatlarını takipçileriyle paylaşmaya devam ettiği sürece büyük işlere imza atacak gibi görünüyorlar

İlginizi Çekebilir

Paylaş
Twettle
Gönder
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
MEB ortaokul öğrencilerine yönelik 3 bin soruluk yeni kaynak hazırladı
Banka Personeli Nasıl Olunur?
Can Dündar 27 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı
Kadıköy'de Kırmızı Gece
Türkan Şoray kimdir?
Salgın uyku düzenini bozdu
12 üniversiteye rektör atanacak
Dünya'da Sokak lezzetleriyle ünlü 6 şehir

Çok Okunanlar

Bu alandaki içerikleri
"AdBlock & Reklam Engelleyici"
Uygulamalar kullandığınız için görüntüleyemiyorsunuz.