DOLAR
21,1468
EURO
22,9458
ALTIN
1.325,43
BIST
5.114,97

MAKÜ Lise Mezunu Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

MAKÜ Lise Mezunu Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!
24.05.2023 00:33
0
A+
A-

İçindekiler Tablosu

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi personel alımı ilanına göre, 3 farklı kadro için sözleşmeli personel alımı yapılacak. Alımlar şu kadrolarda gerçekleştirilecektir:

  1. Aşçı
  2. Mühendis
  3. Kalorifer Ateşçisi

Başvuracak adayların ilan şartlarını dikkate almaları gerekmektedir. Başvuru süreci ve detayları ilgili ilan metninde yer almaktadır. Başvuruların nasıl yapılacağı ve başvuru süresi gibi bilgilere ilan metninde ulaşabilirsiniz.

MAKÜ Lise Mezunu Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

Başvuru Şartları Ne Olacak?

Adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda ” Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaki Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak” gibi şartlar aranacaktır.

Bu kapsamda Özel olarak ise adaylardan 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise için P94 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı aranacak.

MAKÜ Lise Mezunu Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

Başvuru Başlangıç: 23.05.2023

Başvuru Bitiş: 07.06.2023 (Mesai Bitimi)

Başvuruların fiziksel olarak yapılması gerekmektedir. Başvurular Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlüğü, İstiklal Yerleşkesi, Değirmenler Mahallesi, Cevat Sayılı Bulvarı No:120/9, Rektörlük B Blok, BURDUR adresine yapılacaktır. Başvurunuz sırasında gerekli belgeleri tamamlayarak ilgili adrese teslim etmeniz gerekmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.