DOLAR
21,0607
EURO
22,5861
ALTIN
1.318,07
BIST
5.114,97

Lise, önlisans ve lisans mezunlarının dikkatine!

Lise, önlisans ve lisans mezunlarının dikkatine!
03.09.2022 01:24
0
A+
A-

Lise, önlisans ve lisans mezunlarının dikkatine! Kamu sağlık kurumuna personel alımı başladı: Yüksek ücret verilecek

Hem İŞKUR hem de Resmi Gazete üzerinden kamu personel alım duyuruları yayımlanmaya devam ediliyor. Gelen bir son dakika haberine göre lise, önlisans ve lisans mezunlarının dikkatine! Kamu sağlık kurumuna personel alımı başladı: Yüksek ücret verilecek. Alımların şu an için Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü bünyesine yapılacağı belirtildi. Ayrıntılar haberimizde

Kamu müesseseyi bünyesine güvenlik görevlisi, destek personeli ve hemşire pozisyonlarına toplam da 44 şahıs alınacak. Başvurular bugün başlamış olup 15 gün boyunca devam edecek.

RESMİ GAZETE’DE YAYIMLANDI

Üniversite ve üniversite sağlık kurumu personel alım duyuruları genel olarak Resmi Gazete’de yayımlanıyor. Bugün yayımlanan son bültene göre Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 44 personel alınacağı belirtildi.

BAŞVURULAR NE ZAMAN VE NASIL YAPILACAK?

Adaylar Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü bünyesine yapılacak kontratlı personel alım bültenine 2 – 9 Eylül 2022 tarihleri arasında “bülten.mcbu.edu.tr” adresi üzerinden online olarak yapabilecekler.

BAŞVURU İÇİN İSTENİLEN BELGELER

Online Başvuru Balakaları “bülten.mcbu.edu.tr” web sayfasındaki istenen online başvuru balakaları başvurulan kalite kodu, TC Kimlik No, ad, soyad, telefon no ve KPSS puanı beceriksizsiz doldurulacaktır.

Kontratlı İş Arz Başvuru Formu Online başvuru sayfasından ulaşılabilecek başvuru formu bilgisayar civarında beceriksizsiz olarak doldurulup alakalı alana yüklenecektir.

Mezuniyet Belgesi başvurulan kalite kodu için bülten koşullarında aranan mezuniyet belgesinin barkotlu e-devlet çıktısı veya alakalı alandaki diplomanın bir sureti alakalı alana yüklenecektir.

KPSS B grubu imtihan netice belgesinin internet çıktısı. Hakimiyet kodu olan KPSS netice belgesi online başvuru sistemindeki alakalı alana yüklenecektir.

İstenen Öteki Belgeler Yukarıyada sayılanlar dışında, başvurulan unvan için aranılan kalitelerde veya özel koşullarda istenen öteki belgeler bu alana yüklenecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.