Kerem Bürsin Kimdir?

Kerem Bürsin Kimdir?

Son zamanlarda adını Sen Çal Kapımı dizisi ile duyduğumuz Bürsin hayranlarını ekranların başına kitledi. Peki Kerem Bürsin kimdir ve kaç yaşındadır?

  • Giriş

    2020-12-27 19:27:08
  • Son Güncelleme

    2020-12-27 19:27:08
  • ABONE OL

Son zamanlarda adını Sen Çal Kapımı dizisi ile duyduğumuz Bürsin hayranlarını ekranların başına kitledi. Peki Kerem Bürsin kimdir ve kaç yaşındadır? Kerem Bürsin’in eğitim hayatı nasıldı? Kerem Bürsin’in burcu nedir? Kerem Bürsinin mesleği nedir?Kerem Bürsin’in boyu kaçtır? İşte merak edilen soruların cevabı…

KEREM BÜRSİN KİMDİR VE KAÇ YAŞINDADIR?

Kerem Bürsin 4 Haziran 1987 yıllarında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve ikizler burcudur. 1.79 metre boyundadır. Babasının ilgilendiği işlerden dolayı 2000’li yıllarda İskoçya’ya gitmek zorunda kaldılar ve yaklaşık 2 sene sonra 2002 yıllarında da ABD’de yaşayan Bürsin ailesi babasının mesleği dolayısıyla bu şekilde yer değiştirmişlerdir. Kerem Bürsin lise zamanlarında bir Rock müzik grubu kurarak Teksas’ta başarılı bir şekilde bir çok konser verdi.

Lise eğitimini Teksas’ta tamamladıktan hemen sonra Üniversiteyi Bostan’da okudu ve o zamanlarda Emerson College’da oyunculuk eğitimleri almaya başladı.

KEREM BÜRSİN’İN MESLEĞİ NEDİR?

Kerem Bürsin oyunculuk eğitimleri aldıktan sonra Üniversiteyi de bitirerek Los Angeles’a taşınmaya karar verdi ve yavaş yavaş oyunculuk kariyerine başladı. Carolyn Pickman ve Eric Morris’ten profesyonel olarak 2 yıl süre ile aralıksız bir şekilde oyunculuk eğitimi aldı. Ozamanlar kuzeninin düğünü için İstanbul’a gelerek Gaye Sökmen ile tanışma fırsatı yakaladı ve bu tanışma Türkiye’de oyunculuk yapmasına sebep oldu. Kerem Bürsin Türkiye’de ilk olarak ekranlarda 2013 yıllarında Güneşi Beklerken dizisi ile karşımıza çıkmıştır.

Bu dizide kendi başarısını kanıtlayarak 2014 yıllarında da Unutursam Fısılda dizisinde oynamaya başladı. Daha sonra oyunculuk kariyerine 2017 yıllarında Bu Şehir Arkandan Gelecek adlı dizide Ali Smith karakteriyle başrolü canlandırmıştır. Kerem Bürsin meslek hayatında bir çok dizide ve filmlerde rol alarak başarılı oyunculuğunu kanıtlamıştır.

Ayrıca çeşitli reklam filmlerinde de oynamıştır. Şu anda oynadığı Sen Çal Kapımı dizisinde hayranlarının dikkatini çekerek milyonları ekrana kitlemeyi başarmıştır.

İlginizi Çekebilir

Paylaş
Twettle
Gönder
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
MEB ortaokul öğrencilerine yönelik 3 bin soruluk yeni kaynak hazırladı
Banka Personeli Nasıl Olunur?
Can Dündar 27 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı
Kadıköy'de Kırmızı Gece
Türkan Şoray kimdir?
Salgın uyku düzenini bozdu
12 üniversiteye rektör atanacak
Dünya'da Sokak lezzetleriyle ünlü 6 şehir

Çok Okunanlar

Bu alandaki içerikleri
"AdBlock & Reklam Engelleyici"
Uygulamalar kullandığınız için görüntüleyemiyorsunuz.