DOLAR
20,9567
EURO
22,4572
ALTIN
1.313,16
BIST
5.114,97

Kamuya personel alımı yapılıyor

Kamuya personel alımı yapılıyor
01.09.2022 15:19
0
A+
A-

B sınıfı ehliyeti olanlar dikkat: Kamuya personel alımı yapılıyor! İkamet ve bölüm şartı koşulu aranmayacak

Kamuya personel alımları tüm süratiyle devam ediyor. Gelen bir son dakika haberine göre B sınıfı ehliyeti olanları yakından ilgilendiren ehemmiyetli bir bülten yayımlandı. İkamet ve bvefat koşulunun aranmayacağı açıklandı. Belediye kamu personel alım ayrıntıları haberimizde..

Beykoz Belediyesi yeni bir personel alım bülteni yayımladı. Buna göre 16 erkek ve 4 kadın zabıta memuru alınacağı belirtildi. Başvuruda bulunmak isteyenlerin en az B sınıfı sürücü ehliyeti olması gerektiği belirtildi.

KPSS 70 PUAN KOŞULU VAR

Ancak alımlarda adayların KPSS puan koşulunu taşımış olması gerekecek. KPSS en az 70 puan koşulunu taşıyan ve rastgele bir önlisans programından mezun olan kadın ve erkekler bültene başvuru yapabilecek.

zabıta

BAŞVURU KOŞULLARI

 1. Türk Yurttaşı olmak,
 2. Kamu haklarından yoksun olmamak,
 3. Türk Ceza Yasasının 53 şancı maddesinde belirtilen zamanlar geçmiş olsa bile; isteyerek işlenen bir kabahatten dolayı bir sene veya daha fazla vakitle mapus cezasına ya da bağışlamaya uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı kabahatler, Anayasal kumpasa ve bu kumpasın işleyişine karşı kabahatler, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni makûsa kullanma, şikeli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, kabahatten kaynaklanan malvarlığı bedellerini aklama veya firaricilik kabahatlerinden mahkûm olmamak,
 4. Erkek adaylar için askerlik vaziyetinde askerlik ile ilişiği bulunmamak
 5. Görevini aralıksız yapmasına mani olabilecek us hastalığı veya bedensel maniyi bulunmamak,
 6. Daha evvel çalıştığı kamu müessese ve kuruluşlarından ciddiyetsizlik veya ahlaki sebeplerle çıkarılmış olmamak.
 7. Zabıta memuru alımı için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve üryan ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında +,- 10 kilogram’dan fazla fark olmamak. Brey ve kilo tespitleri belediyece yapılacaktır.,
 8. İmtihanın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

BAŞVURU İÇİN ZORUNLU BELGELER

 1. Başvuru esnasında; Adaylar, www.beykoz.bel.tr adresi üzerinden elektronik etrafta doldurarak ıslak imza ile imza atacakları Başvuru Formuna alttaki belgeleri ilave edeceklerdir.
 2. Popülasyon cüzdanı veya kimlik kartının aslı ve müessesece onaylanmak üzere fotokopisi,
 3. Diploma veya Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı misali, e-devlet üzerinden alınmış barkotlu mezuniyet belgesi, aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyece tasdik edilecektir,
  Yabancı Mektep Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı misali aslı ibraz edilmek kaydıyla adaylar tarafından getirilecek denklik belgesi suretleri belediyece tasdik edilecektir,
 4. KPSS Netice Belgesinin ÖSYM’nin web sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı,
 5. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,
 6. Görevini aralıksız olarak yapmaya mani bir gidişatı olmadığına dair beyanı,
 7. Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı misali, aslı ibraz edilmek kaydıyla belediyece tasdik edilecektir,
 8. Biyometrik resim 1 adet, forma yapıştırılacak,

BAŞVURU TARİHİ VE BİÇİMİ

Adayların, laflı ve uygulamalı imtihana katılabilmesi için;

Yukarıyada sayılan başvuru belgelerini 19.09.2022-23.09.2022 tarihleri arasında mesai günlerinde saat 08:30-17:00 saatleri arasında Gümüşsuyu Semti Kelle İbrahim Sokağı No:43 Beykoz/İSTANBUL adresindeki Beykoz Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne bizzat teslim etmeleri gerekmektedir.

İMTİHAN YERİ VE ZAMANI

Zabıta Memuru alımı için laflı ve uygulamalı imtihan yapılacak olup; laflı imtihan ve uygulamalı imtihan 11.10.2022-12.10.2022 tarihleri arasında Saat 09:00’da başlamak üzere Beykoz Belediye Başkanlığı Gümüşsuyu Semti Kelle İbrahim Sokağı No:43 Beykoz-İSTANBUL adresindeki merkez kampüsünde yapılacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.