DOLAR
21,0844
EURO
22,6122
ALTIN
1.321,26
BIST
5.114,97

İş arayanlara müjde! Kızılay 3 İlde Personel Alımı Yapıyor! İşte Tüm Detaylar…

İş arayanlara müjde! Kızılay 3 İlde Personel Alımı Yapıyor! İşte Tüm Detaylar…
19.05.2023 21:27
0
A+
A-

Kızılay, 3 ilde işe alımlara başladı. KPSS şartı olmadan çok sayıda eleman alacaklar. Kızılay, alımlar için genel şartları açıkladı. Hemşire gibi birçok pozisyonda eleman alacak olan Kızılay, ayrıca engelli kadrosu için de fırsat sunuyor. İş ilanı ve başvuru şartlarına dair detaylar şu şekildedir:

Kızılay Sağlık A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere yapılacak personel alımı için adaylarda genel olarak aşağıdaki şartlar aranmaktadır:

  • T.C. vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum olmamak,
  • Görev yapmasına engel olacak herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak,
  • Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması veya askerlikle ilişiğinin bulunmaması,
  • Tam zamanlı çalışmaya uygun olmak,
  • İyi iletişim yeteneğine sahip olmak,
  • Eğitime ve gelişime açık olmak.

İş arayanlara müjde! Kızılay 3 İlde Personel Alımı Yapıyor! İşte Tüm Detaylar...

Hemşire pozisyonunda başvuracak adaylardan üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları ve en az 2 yıl deneyime sahip olmaları beklenmektedir. Engelli personel alımı için ise tercihen Ön Lisans mezunu olmak, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı olmak ve yüzde 40 veya daha fazla oranda engelli raporuna sahip olmak gerekmektedir. Elektrik Teknikeri pozisyonu için adayların üniversite veya meslek yüksek okullarının Elektrik-Elektronik, Mekatronik veya Otomasyon bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Bu pozisyon için de bazı özel şartlar aranmaktadır.

Kızılay’ın iş ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar, belirtilen şartları karşılamaları ve başvuru sürecine uygun olarak ilanlara başvurularını gerçekleştirebilirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.