DOLAR
19,1712
EURO
20,9458
ALTIN
1.222,28
BIST
4.896,07

Geleceği Olan Coinler Listesi

Geleceği Olan Coinler Listesi
01.07.2022 14:11
0
A+
A-

Geleceği Olan Coinler (Kripto Paralar) Listesi

Geleceği olan coinler, kripto para dünyasına giren ya da bu dünyaya adım atmak isteyen kişiler tarafından merak edilir. Gelecek vadeden ve daha düşük fiyatlı kripto paraları alarak sonradan yükselmesi ile kâr eden yatırımcılar özellikle bu tür kripto paraları araştırmaktadır. Peki geleceği olan coinler hangileridir? İnceleyelim.

Gelecek Vadeden Kripto Paraları Nasıl Anlarız?

Gelecek vadeden coinler hakkında araştırmalar yapılırken dikkat edilmesi gereken birkaç unsur vardır. Geleceği olan coinleri anlamak için  yeni çıkmış olan coinlere dikkat etmeniz gerekir. bu kripto paralar yeni çıktıkları için piyasaya tam olarak hakim değillerdir. Ve bu özellikleri sayesinde yeni yatırımcılar için fırsat  niteliğinde olurlar. Düşük fiyatlı olan bu kripto paralar ilk kez kripto para dünyasına girecekler için güven sağlayıcı unsurdur.

  1. Flamingo (FLM)

2020 yılının son zamanlarında kripto para borsasına giren bu coin Neo alt yapısını kullanır. Neo alt yapısı Ethereum blok zincirinin rakibi olarak yer almıştır. Yeni sayılan bu coin 2022 yılında dikkat çeken coinlerden biri olarak anılmaktadır.

  1. Holo Coin (HOT)

Bankacılık ve muhasebe sistemleri ile ortaya çıkan bu kripto para ilk çıktığı anda 0.004 Cent üzerinden işlem görmekteydi. Hızlı veri transferi ve gizlilik sağlayan bu kripto paranın büyük bir sıçrayış yapacağı tahmin ediliyor.

  1. Arpa Coin (ARPA)

Kredi kartı dolandırıcılığının önüne geçmek ve kullanıcılarının müşteri bilgilerinin ifşa edilmesini engelleyen yönde analiz yapan bir kripto para türüdür. Yakın zamanda 0.066 Cent üzerinden işlem gören bu kripto para finans kuruluşları açısından önem arz ediyor.

  1. Dent Coin

GSM operatörlerinin yüksek fiyatlandırmalarının ardından gelişen olumsuz sonuçları fırsata çeviren ve ucuz GSM hizmeti vermeyi amaçlayan bir teknoloji olarak çıkış yapmıştır. GSM operatör hizmetini blok zinciri ile birleştiren bu kripto para Ethereum ağını kullanan kripto paralar arasında yer alır.

  1. Dia Coin

Veri erişiminin zorluğunu ve tarih doğrulamama problemini ortadan kaldırmayı amaçlayan bir teknoloji ile kripto para dünyasına giriş yapmıştır. Sistemlerde yer alan erişilemeyen ve doğrulanmamış işlemleri şeffaf bir şekilde çözmeyi hedefleyen geleceği olan coinler arasında yerini almıştır. 0.89 Cent üzerinden işlem gören bu coini düşük bütçe ayırarak alabilir ve yükselmesi ile kâr edebilirsiniz.

  1. Solano (SOL)

2020 yılında çıkan ve 2021 yılında hızla yükselişe geçen kripto paralar arasında yer alır. Güçlü alt yapısı sayesinde Ethereum ağına rakip olabilecek türdedir. Yükselişe geçtiği zamanlarda yatırımcısına %700’e varan miktarlarda kazandıran bir kripto paradır. Geleceği olan coinlerdendir.

  1. Enjin (ENJ)

Uzun vadede yatırımcılarına yüksek kâr getiren coinlerden biri de Enjin’dir. Oyun geliştirici bir teknolojiyle ortaya çıkan kripto paradır. Diğer oyun geliştirici teknolojilerden ayrılan yönü, oyunların kazanılmasının ardından görev karşılığını akıllı cüzdana yönlendirmeden önce Ethereum blok zinciri ile doğrulama istemesidir. Oyunlar arasında en güvenilir sistemlerden biridir.

  1. Steller (XLM)

Paraların transferini ve saklanmasını sağlayan bir blok zinciri olarak çıkmıştır. Yapılan para transferlerinde aracı ve banka olmadan çalışmayı hedefler. Steller 0.19 Cent üzerinden işlem görür ve değerlenebilecek coinler arasında yer alır.

  1. Bittorent (BTT)

2021 Mart ayında Windows ve Mac şirketlerinin bilişim ağına dahil edilen eğlence sektöründe veri transferi sağlamak amacıyla ortaya çıkan bir kripto paradır. Oldukça düşük bir fiyatla satılan bu kripto para uzmanlara göre yakın zamanda yükselişe geçecek coinler arasında bulunur.

  1. Chainlink (LINK)

Yatırım için alınacak coinlerde dikkat edilecek unsur arkasında güçlü bir katılımcının olmasıdır. Bu coinin de arkasında Huobi, Fedex gibi katılımcıların dikkatini çeken geleceği olan coinlerdendir.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.