Emre Karayel Kimdir?

Emre Karayel Kimdir?

Uzun süredir ekranlarda göremediğimiz Karayel’in şu anda ne yaptığı merak konusu. Peki Emre Karayel kaç yaşında ve nereli? Emre Karayel’in mesleği nedir? Emre Karayel’in ailesi kimdir?

  • Giriş

    2020-12-29 17:52:58
  • Son Güncelleme

    2020-12-29 17:52:58
  • ABONE OL

Uzun süredir ekranlarda göremediğimiz Karayel’in şu anda ne yaptığı merak konusu. Peki Emre Karayel kaç yaşında ve nereli? Emre Karayel’in mesleği nedir? Emre Karayel’in ailesi kimdir? İşte merak edilen o soruların cevapları…

EMRE KARAYEL KAÇ YAŞINDA VE NERELİ?

Emre Karayel 18 Ekim 1972 yıllarında Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde doğmuştur ve Terazi burcudur. Ankara Atatürk Anadolu lisesinde okumuştur. İlk önce Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesini okurken bu bölümden bir anda vaz geçerek okulunu değiştirmeye karar vermiştir ve Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olmuştur.

EMRE KARAYEL’İN MESLEĞİ NEDİR?

Karayel üniversite hayatını 1992 yıllarında bitirmesiyle kariyerine ilk olarak TRT’de çalışmaya başlamıştır. Burada çalışırken sunuculuk yapmış ve aynı zamanda çocuk programları da hazırlamıştır. 2000’li yıllarda Ablam Böyle İstedi dizi ile ilk kez oyunculuk hayatına yavaş yavaş adımlar atmaya başlamıştır. 2002 ve 2003 yıllarında da yine farklı projelerde rol alarak oyunculuk hayatına devam etmiştir. İlk sinema filmini ise 2006 yıllarında polis adlı film ile gerçekleştirmiştir. Adını ve başarısını en iyi duyurduğu dizisi ise baş rolünü Demet Evgar ile paylaştığı 1 Erkek 1 kadın dizisidir. Bu proje ile karayelin oyunculuğu oldukça beğeni toplamıştır. 2000’li yıllardan beri Karayel birçok sinema filmi ve dizilerde rol almıştır.

En son Çarkıfelek programının sunuculuğunu da yapmıştır. Fakat son zamanlarda ekranlarda göremediğimiz Emre Karayel’in şu anda ne ile uğraştığı ve yeni projelerinin olup olmadığı da herkes için merak konusu halindedir. Karayel’in son zamanlarda ekranlarda gözükmemesi hayranlarınıda meraklandırmaya başlamıştır.

EMRE KARAYEL’İN AİLESİ KİMDİR?

Emre karayel 20 Kasım 2020 tarihlerinde evlilik hayatına 8 yıllık bir beraberlik geçirdiği İç Mimar olan Gizem Demirci ile dünya evine girmiştir. Evlilik sonrasında yeni projelerde olup olmayacağı da merak ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Paylaş
Twettle
Gönder
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
MEB ortaokul öğrencilerine yönelik 3 bin soruluk yeni kaynak hazırladı
Banka Personeli Nasıl Olunur?
Can Dündar 27 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı
Kadıköy'de Kırmızı Gece
Türkan Şoray kimdir?
Salgın uyku düzenini bozdu
12 üniversiteye rektör atanacak
Dünya'da Sokak lezzetleriyle ünlü 6 şehir

Çok Okunanlar

Bu alandaki içerikleri
"AdBlock & Reklam Engelleyici"
Uygulamalar kullandığınız için görüntüleyemiyorsunuz.