DOLAR
21,0607
EURO
22,5861
ALTIN
1.318,07
BIST
5.114,97

Emeklilerin banka hesabına 10.000 TL yatıyor

Emeklilerin banka hesabına 10.000 TL yatıyor
10.09.2022 15:46
0
A+
A-

Ve sonunda beklenen ödemeler başladı! Emeklilerin banka hesabına 10.000 TL yatıyor: Karşılıksız veriliyor, online’dan müracaat etin

Emekli ücreti alanlara bir fırsat sunulduğu belirtildi. Nakit paraya gereksinimi olan emeklilere promosyon ismi altında 10 bin liraya kadar ödeme yapılıyor. Gereksinimi olan emekliler isterlerse banka şubelerinden isterlerse online banka uygulamalarından müracaat yapabilecek. Emekliyi kendi bankasına sürüklemek isteyen bankalar promosyon kampanyalarını tek tek duyuruyor. Bu yönde ücretin alakalı bankaya taşınması ve 3 sene ücret alma lafı verilmesi dışında banka tarafından istenen şartların sağlanması ile emeklilere yapılacak ödemeler 10 bin liraya kadar çıkıyor.

EMEKLİLERE 10 BİN LİRA ÖDEME

Yapı Kredi Bankası emekli promosyon kampanyasının detaylarını duyurdu. Banka, emekli ücretini taşıyan emekli alıcılarına 7500 TL promosyon ödemesi yapacağını duyururken, 10 emekli yakınının Yapı Kredi Bankası’nda hesap açmasını sağlayan emeklilere de 2500 TL ödeneceği paylaşıldı. Bu yönde emekliler toplam 10 bin lira alabilecek.

NET PROMOSYON 7 BİN 500 TL

Emekli ücretini Yapı Kredi Bankası’na taşıyan alıcılara 7500 TL promosyon ödemesi yapılacağı belirtilerek 2 Ağustos 2022 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında SGK emekli aylığı üç sene süresince Yapı Kredi’den alma vaadi veren alıcıların 7.500 TL’ye varan nakit promosyon fırsatından faydalanabileceği aktarıldı. Ayrıca yapılan bültenin devamında Yapı Kredi Bankası alıcıları SGK Sosyal Sigortalar Kurumu / Bağkur / Emekli Sandığı ücreti sahibi bir emekliye referans olarak kampanyaya katılabilecekleri ifade edilerek Bir alıcı en fazla 10 bireye referans olarak kampanyaya katılım sağlayabildiği vurgulandı.

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan bültenin devamında Yapı Kredi Bankası alıcıları referans oldukları bireylerden SGK Sosyal Sigortalar Kurumu / Bağkur / Emekli Sandığı emekli ücretini Yapı Kredi Bankası’na taşıyan her bir alıcı için 250 TL, toplamda en fazla 2.500 TL ödül kazanabildiği aktarılarak Yapı Kredi Bankası’ndan son 6 ay içerisinde emekli ücreti almış bireyler kampanya kapsamında referans gösterilemeyeceği bildirildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ait yapılan bültenin devamında şu ifadelere yer verildi:

Yapı Kredi Bankası mevcut emekli ücret alıcısı olan veya Yapı Kredi Bankası’na emekli ücretini taşımak için müracaatı bulunan alıcılar kampanya kapsamında referans şovlamaz.

Tüm Yapı Kredi Bankası alıcıları, Emekli Referans Kampanyası kapsamında emekli yakınlarına referans olabilir.

Referans veren alıcı günde en fazla 5 kod oluşturabilir, referans veren alıcının faal ve/veya kullanılabilir gidişatta toplam 10 kodu olması gidişatında yeni kod oluşturulmasına izin verilmez.

Emekli alıcıların kendilerine iletilen kodu 10 gün içerisinde kullanması gerekmektedir, 10 gün içinde kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.

Referans verilen emeklinin ücretinin Yapı Kredi Bankası’na taşınması ve promosyon ödemesinin hakikatleşmesinin ardından referans veren Yapı Kredi Bankası alıcısının kampanya ödüllendirmesi yapılır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.