DOLAR
20,9567
EURO
22,4572
ALTIN
1.313,16
BIST
5.114,97

DSİ, İŞKUR Üzerinden En Az İlkokul Mezunu Emekçi Alıyor

DSİ, İŞKUR Üzerinden En Az İlkokul Mezunu Emekçi Alıyor
02.09.2022 15:13
0
A+
A-

DSİ, İŞKUR Üzerinden En Az İlkokul Mezunu Emekçi Alıyor

Devlet Su İşleri DSİ resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden en az ilkokul mezunu emekçi alımı yapılacak. İŞKUR emekçi alımı açısından başvuru biçimi ile iş bülteni numarası açıklandı. Başvurmak isteyen adayların en geç 5 Eylül 2022 tarihine kadar başvuru operasyonlarını yapmaları gerekir.

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayınlanan iş bültenlerine göre Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek emeliyle emekçi alımı yapılacak. İlana göre Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Göynücek Geldingen sulama birliği başkanlığında çalıştırılmak üzere 2 adet su kanalı emekçisi arama yapılacak.

Devlet Su İşleri İŞKUR Emekçi Alımı Başvuru Genel Koşulları Neler?

  1. Türkiye Cumhuriyeti yurttaşı olmak,
  2. 18 yaşından büyük olmak ve 50 yaşından gün almamış olmak,
  3. En az ilkokul mezunu olup en çok önlisans mezunu olmak,
  4. B ve A2 sürücü belgelerine sahip olmak,
  5. Erkek adaylar ile alakalı askerlik görevlerini yapmış olmaları ya da askerlik çağı gelmiş ise tecili olmaları ya da askerlik ile ilişiklerinin bulunmaması gerekir,
  6. Su kanalı emekçisi alımı için adaylardan daha evvel tecrübe sahibi olmaları ile alakalı rastgele bir arzda bulunulmamıştır.

Kura Çekimi Ne Zaman, Nerede Yapılacak?

Kura ile tercihi reelleştirilecek personel alımı için Göynücek geldim Geldingen Sulama Birliği Başkanlığı binasında 8 Eylül 2022 tarihinde saat 14.00 ile 15.00 arasında yapılacak.

Devlet Su İşleri DSİ Emekçi Alımı Başvuru Biçimi İle Tarihi

Başvurular 1 Eylül 2022 tarihinden itibaren başlayıp 5 Eylül 2022 tarihine kadar devam edecektir. Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden 00007003329 iş duyuru numarası ile ya da ALO 170 hattı aranarak veya e-devlet uygulaması üzerinden elektronik bir biçimde yapılacaktır.

Bizzat ya da posta usulü ile başvurular netlikle kabul edilmeyecektir ve asla ters ya da yanlış beyanda bulunan başvuruları kabul edilmeyeceği gibi bu tip eylemlerde bulunanlar hakkında yargı mercilerine Başvurulacaktır.

Müessese bütün zamanı olacak biçimde 2 adet emekçi alımını hakikatleştiriyor. Adayların Cumhuriyet Semti, Hürriyet Sokağı, Belediye Hizmet Binası 05000 Göynücek Amasya/ Türkiye adresinde görevde bulunacakları belirtilmiştir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.