Buz Lazer Epilasyon ile Yüksek Hasta Konforu

Buz Lazer Epilasyon ile Yüksek Hasta Konforu

Buz Lazer ağrısız, acısız bir lazer epilasyon yöntemi olarak uzun yıllardır hayatımızda. Yüksek hasta konforuna sahip Buz Lazer, Mersin Lazer Epilasyon merkezlerinde yoğun ilgi görüyor. Tüm diğer illerimizde olduğu gibi Lazer Epilasyon Mersin merkezleri arasında da Buz Lazer merkezlerine talep oldukça fazla.

  • Giriş

    2021-03-16 11:20:23
  • Son Güncelleme

    2021-03-16 11:20:23
  • ABONE OL

Buz Lazer ağrısız, acısız bir lazer epilasyon yöntemi olarak uzun yıllardır hayatımızda. Yüksek hasta konforuna sahip Buz Lazer,Mersin Lazer Epilasyon merkezlerinde yoğun ilgi görüyor. Tüm diğer illerimizde olduğu gibi Lazer Epilasyon Mersin merkezleri arasında da Buz Lazer merkezlerine talep oldukça fazla. 

 

Buz Lazer Nedir?

Buz Lazer ağrısız, acısız ve oldukça hızlı bir lazer epilasyon sistemi. Dünyanın önde gelen lazer firmalarından Alma Lasers tarafından ağrısız ve konforlu bir lazer epilasyon düşüncesiyle geliştirilmiş. Buz Lazer sisteminin Soprano Ice Platinum ve Soprano Titanium olmak üzere iki farklı modeli mevcut. Her iki model de Alexandrite, Diyot ve Nd.YAG dalga boylarına sahip. Üç dalga boyu sayesinde tüm cilt tipleri ve kıl tiplerinde lazer epilasyon yapılabiliyor. Bronz tenlerde güvenli, ince kıllarda etkili olması ile her cilt ve kıl tipi için çözüm sunuyor. 

Buz Lazer yüzdeki ayva tüylerinde tetiklenmeye neden olmuyor, vücudun her bölgesinde güvenle lazer epilasyon yapılmasını sağlıyor. Yaz aylarında bronz tene güvenli bir şekilde uygulanabilmesi de avantajları arasında. Yaz aylarında lazer epilasyon seanslarına ara vermek gerekmiyor. Cilt yanığı, ciltte renk değişimi gibi komplikasyonlar görülmeden güvenle Buz Lazer yaptırmak mümkün. Güneşlendikten 1 hafta kadar sonra Buz Lazer epilasyon yaptırılabiliyor. 

Buz Lazer gelişmiş bir soğutma sistemine sahip. Cildi uygulama esnasında etkili bir şekilde soğutuyor, cilt yüzeyini koruyor. Hastalar uygulamayı son derece konforlu olarak tanımlıyorlar. Cilt yüzeyinde sürekli hareket eden tedavi başlığı ile adeta masaj yapar gibi uygulanıyor. Bu uygulama yönteminde kıllar kademeli olarak ısıtılıyor. Uygulamanın ağrısız olmasında bu uygulama tekniğinin etkisi de oldukça fazla. 

 

Erkekler İçin Ağrısız Buz Lazer

Kadınlar kadar erkekler de her geçen gün daha fazla oranda Buz Lazer tercih ediyorlar ve istenmeyen tüyler için Buz Lazer’den yararlanıyorlar. Özellikle kalın, sert ve yoğun kıllara sahip erkekler için ağrısız Buz Lazer büyük avantaj sağlıyor. Erkek lazer epilasyonunun Buz Lazer ile çok daha kolay bir hale geldiğini söylemek mümkün. 

Günümüz yoğun iş temposunda Buz Lazer hızı ile de öne çıkıyor. Geniş tedavi başlığı seans süresinin oldukça kısa olmasını sağlıyor. Soprano Titanium modelinde tedavi başlığı daha geniş ve lazer epilasyon seans süresini nedeyse yarı yarıya kısaltıyor. Erkekler daha çok sırt, omuz, göğüs gibi geniş alanlara lazer epilasyon yaptırmak istiyorlar. Geniş bölgelerde hızlı lazer epilasyon elbette oldukça önemli bir avantaj. Öğlen yemeği molasında bile tüm vücut Buz Lazer yaptırmak mümkün. Hem zamandan kazanmak hem de konforlu bir uygulamayla istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak herkese çok cazip geliyor. 

Kulak içi ve burun içi kıllarından rahatsız olan kişiler de Buz Lazer epilasyonda unutulmamış. Bu bölgeler için Buz Lazer ‘’Facial Tip’’ adı verilen bir uca sahip. Tedavi başlığına takılarak kullanılan bu uç sayesinde küçük alanlarda da hassas bir şekilde lazer epilasyon yapılabiliyor. Kaş ve sakal şekillendirmek için de bu uçtan yararlanılıyor. 

Buz Lazer gelişmiş soğutma sistemi, patentli uygulama tekniği ile günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi kabul ediliyor. Yan etki riskinin neredeyse hiç olmaması, hakkındaki klinik çalışmalarla kanıtlanmış etkili ve kalıcı sonuçları, ağrısız ve acısız olması ile çok fazla talep görüyor. Tüm şehirlerimizde Buz Lazer merkezleri hızla çoğalıyor.

İlginizi Çekebilir

Paylaş
Twettle
Gönder
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
MEB ortaokul öğrencilerine yönelik 3 bin soruluk yeni kaynak hazırladı
Banka Personeli Nasıl Olunur?
Can Dündar 27 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı
Kadıköy'de Kırmızı Gece
Türkan Şoray kimdir?
Salgın uyku düzenini bozdu
12 üniversiteye rektör atanacak
Dünya'da Sokak lezzetleriyle ünlü 6 şehir

Çok Okunanlar

Bu alandaki içerikleri
"AdBlock & Reklam Engelleyici"
Uygulamalar kullandığınız için görüntüleyemiyorsunuz.