Burak Özçivit Kimdir?

Burak Özçivit Kimdir?

Burak Özçivit birçok dizide oynayarak oyunculuğunu her zaman beğendirerek mesleğindeki başarısını sergilemiştir. Kuruluş Osman dizinde de oynayarak dikkatleri üzerine çekerek merak konusu haline gelen Özçivit hakkında merak edilenler

  • Giriş

    2021-02-25 09:10:33
  • Son Güncelleme

    2021-02-25 09:10:33
  • ABONE OL

Burak Özçivit birçok dizide oynayarak oyunculuğunu her zaman beğendirerek mesleğindeki başarısını sergilemiştir. Kuruluş Osman dizinde de oynayarak dikkatleri üzerine çekerek merak konusu haline gelen Özçivit hakkında merak edilenler… Burak Özçivit kimdir ve kaç yaşındadır? Burak Özçivit’in burcu nedir? Burak Özçivit’in mesleği nedir? İşte merak edilen o sorular…

BURAK ÖZÇİVİT KİMDİR VE KAÇ YAŞINDADIR?

Burak Özçivit 24 Aralık 1984 yıllarında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve oğlak burcudur. Kazım İşmen Lisesinde öğrenim hayatını tamamlamıştır. Marmara Üniversitesine giderek burada Güzel Sanatlar Fakültesinde Fotoğrafçılık bölümünden başarıyla mezun olmuştur. 

BURAT ÖZÇİVİT’İN MESLEĞİ NEDİR?

Burak Özçivit meslek hayatına ilk olarak 2003 yıllarında katıldığı Best Model Of Turkey yarışmasında gelecek vadeden biri olarak seçilmesi kariyerine olumlu katkıda bulunmasını sağladı. Bu yarışmanın sonuçlarından sonra Uğurkan Erez’in ajansı ile çalışmaya başlayarak mankenlik yaptı fakat daha sonra bu mesleği bırakmaya karar verdi. 2005 yıllarında da Best Model Of Turkey yarışmasına tekrar katılarak Best Model Of Turkey seçilmeye hak kazandı. Buradan kazandığı birincilik vesilesiyle Best Model of The World’e katılarak dünyanın en iyi ikinci mankeni olarak seçilmeye hak kazanmıştır. Oyunculuğa ise ilk olarak Eksi 18 adlı dizide oynayarak bu kariyerine başlamıştır. Sinema filmlerinde de oyunculuk performansını sergilemiştir. Hatta ilk olarak 2007 yıllarında Musallat adlı filmde oynamıştır.

Dizi kariyerinden bahsedecek olursakta Zoraki Koca, Baba Ocağı ve Kara Sevda dizilerinde de oynadı. Fakat gündeme oturduğu oyunculuk performansını en iyi şekilde sergilediği dizilerden biri ise Küçük Sırlar adlı dizidir. Muhteşem Yüzyıl adlı dizide de oyunculuk performansını sergilemiştir. 2013 yıllarında Reşat Nuri Güntekin’in romanından uyarlanan Çalıkuşu adlı dizide başrolü başarıyla canlandırmıştır. Daha sonra Aşk Sana Benzer adlı sine filminin başrollerini Fahriye Evcen ile canlandırarak burada da yakışıklı oyuncu kariyerinde hep zirvede kalmıştır.

İlginizi Çekebilir

Paylaş
Twettle
Gönder
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz.
MEB ortaokul öğrencilerine yönelik 3 bin soruluk yeni kaynak hazırladı
Banka Personeli Nasıl Olunur?
Can Dündar 27 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı
Kadıköy'de Kırmızı Gece
Türkan Şoray kimdir?
Salgın uyku düzenini bozdu
12 üniversiteye rektör atanacak
Dünya'da Sokak lezzetleriyle ünlü 6 şehir

Çok Okunanlar

Bu alandaki içerikleri
"AdBlock & Reklam Engelleyici"
Uygulamalar kullandığınız için görüntüleyemiyorsunuz.