DOLAR
21,0761
EURO
22,6144
ALTIN
1.320,54
BIST
5.114,97

13 Üniversiteden Sözleşmeli Personel Alımı Duyurusu!

13 Üniversiteden Sözleşmeli Personel Alımı Duyurusu!
21.05.2023 23:26
0
A+
A-

Ülkemizde bulunan 13 farklı üniversite, eksikliği olan kadrolarını karşılamak amacıyla sözleşmeli personel alımı ilanları yayımladı. İlanlara başvurmak isteyen adaylar için başvuru ve ilan detayları aşağıda verilmiştir.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi

145 sözleşmeli personel alımı yapacak. Başvurular en az 55 KPSS puanına sahip en az lise mezunları arasından alınacaktır. Alımlar için “1 Spor Uzmanı, 2 Antrenör, 25 Büro Personeli, 35 Temizlik Personeli, 2 Şoför, 25 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 35 Sağlık Teknikeri, 7 Mühendis, 10 Tekniker, 3 Teknisyen” pozisyonları için personel alımı gerçekleştirilecektir. Başvuruların en geç 30 Mayıs 2023 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

Adaylardan genel olarak aşağıdaki şartlar aranacaktır:

  • 2022 yılında yapılan KPSS’den lise için P94, ön lisans için P93 ve lisans için P3 puan türünden en az 50 puan almış olmak,
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almamak.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar ilgili üniversitenin resmi internet sitesi veya ilanlarının yayımlandığı İŞKUR üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvuruların belirtilen tarihler içerisinde yapılması gerekmektedir.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi

500 kişilik kadro ile alımlar gerçekleştirilecek. Kadrolar arasında destek personeli, sağlık personeli, teknisyen, tekniker, büro personeli, diyetisyen, hemşire, mühendis, eczacı, veteriner hekim gibi çeşitli pozisyonlar bulunuyor.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi

143 kişilik kadro ile alımlar yapılacak. Alımlar büro personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, destek personeli, teknisyen, laborant, sağlık teknikeri ve hemşire gibi pozisyonlar için gerçekleştirilecektir.

13 Üniversiteden Sözleşmeli Personel Alımı Duyurusu!

Karadeniz Teknik Üniversitesi

492 kişilik kadro ile alımlar yapılacak. Pozisyonlar arasında destek personeli, şoför, sağlık personeli, hemşire, koruma ve güvenlik görevlisi, teknisyen, büro personeli, mühendis, diyetisyen, fizyoterapist, psikolog, sağlık fizikçisi ve veteriner hekim yer almaktadır.

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi

21 kişilik kadro ile alımlar gerçekleştirilecek. Büro personeli, destek personeli, tekniker, teknisyen, koruma ve güvenlik görevlisi, uçak bakım ve kontrol makinisti, programcı ve çözümleyici/sistem programcısı pozisyonları için alımlar yapılacaktır.

Başvuru süreleri ve ayrıntılı şartlar ilanlarda belirtilmektedir. Adayların ilgili üniversitenin resmi internet sitesi veya İŞKUR üzerinden başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Necmettin Erbakan Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Erciyes Üniversitesi, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, Iğdır Üniversitesi, Bursa Teknik Üniversitesi ve Karabük Üniversitesi, farklı kadrolarda sözleşmeli personel alımı yapacaklarını duyurmuşlardır. İşte ilanlara göre alımların yapılacağı üniversiteler ve kadrolar:

Necmettin Erbakan Üniversitesi

146 kişilik kadro ile alımlar gerçekleştirilecektir. Kadrolar arasında teknisyen, destek personeli, tekniker, kütüphaneci, psikolog, sağlık teknikeri, diyetisyen, diğer sağlık personeli ve biyolog gibi çeşitli pozisyonlar bulunmaktadır. Başvurular 55 KPSS puanı ile yapılacaktır.

İstanbul Üniversitesi

Farklı birimlerde toplamda 56 sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. Kadrolar arasında destek personeli, hemşire, odyolog, diyetisyen, röntgen teknisyeni, psikolog, sağlık fizikçisi, tıbbi sekreter, fizyoterapist, eczacı, teknisyen, sağlık teknikeri, diğer sağlık personeli, şoför, büro personeli ve programcı yer almaktadır. Başvurular 60 KPSS puanı ile gerçekleştirilecektir.

Erciyes Üniversitesi

44 kişilik kadro ile alımlar yapılacak. Pozisyonlar arasında destek personeli, diğer sağlık personeli, büro personeli ve sağlık teknikeri yer almaktadır. Başvurular en az lise, ön lisans ve lisans mezunu adaylar arasından yapılacaktır. Başvuru şartları ve KPSS puanı ilanlarda belirtilmektedir.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi

24 kişilik kadro ile alımlar gerçekleştirilecektir. Kadrolar arasında büro personeli, destek personeli (temizlik hizmetleri), şoför ve teknisyen bulunmaktadır. Başvurular 65 KPSS puanı ile en geç 25 Mayıs 2023 tarihine kadar alınacaktır.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi

4 kişilik kadro ile alımlar yapılacaktır. Bahçe bakımı, düzenlemesi ve temizliği personeli ile şoförlük, dağıtım ve taşıma personeli kadrolarına başvurular alınacaktır.

Iğdır Üniversitesi

23 kişilik kadro ile alımlar gerçekleştirilecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.